8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Unutmadık

Dora Sağlık Meslek Liseleri Cevizli Kampüsü olarak 8 Mart Dünya Kadınlar gününü unutmadık. Öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin birlikte hazırladığı programda, okulumuz hem 8 Mart Dünya Kadınlar gününün önemini hatırladı hem de hazırladıkları videolar ile eğlendirdiler.

Okulumuzun öğrencilerinden Yusuf Batuhan Apaydın‘ ın sunumu ile başlayan program, genel koordinatör Serpil Yücel Öztürk’ün günün önemini belirten, neden bugünü kutladığımız aslında kutlanacak bir gün olmaması ile devam eden duygusal konuşması ile devam etti. 9. sınıf öğrencilerimizden Nazlı Toyci ve Atınç Karasu’nun şiirlerini okudular ve  Zeynep Dişoğlu’nun şarkı söylediği programda, 10. Sınıf öğrencilerimizden Mertcan Tekin söylediği rap parçası ile öğrencilerden büyük beğeni aldı. 9. sınıf öğrencilerimizin kartonlarla sergilediği ’’kadın dediğin’’ isimli performans ve öğretmenlerimizden Havva Güngör, Kübra Ataseven, Hande Akdemirelli, Rabia Oğuz’un öğrencilerle hazırladığı ve şarkı söyledikleri performans büyük beğeni aldı.

Rehber öğretmenimiz Kübra Ataseven ve öğrencilerimizin birlikte hazırladığı ‘’sen çok güzelsin’’ isimli slayt ve birçok öğrenci ve öğretmenlerimizden Rabia Oğuzun oynadığı ‘’kadın ve erkeğin arasındaki farklar’’ adlı kısa videoda öğrenciler eğlendiler.

Programa katkıda bulunan tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir