2018-2019 eğitim-öğretim yılı I. dönem karne törenini coşkusuyla noktaladık…

Özel Dora Maltepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi cevizli kampüsü olarak, 2018-2019 eğitim ve öğretim yılı birinci dönemin sonuna geldik. Öğrencilerimiz bu dönem karnelerini aldılar.

Törenimiz ilk olarak İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Türk dili ve edebiyatı öğretmenimiz Ömer GÖRMEZ ’in sunumuyla başlayan tören, okul müdürümüz Ali Haydar Baytekin’in konuşmasıyla devam etti. Öğrenciler öğretmenlerini verdikleri emeklerinden dolayı teşekkür etmek için alkış yağmuruna tuttular. Öğretmenlerimizden Rabia Oğuz, Meltem ÖKSÜZ, Merve OK, Kübra ATASEVEN  ve Hanife KARATAŞ onur belgesi alan öğrencilere belgelerini dağıttılar. Dönem

sınıf öğretmenleri ve okul müdürümüz plaketlerini verdiler.9 sınıflar dönem birincimiz Seher Büşra KORKMAZLAR, 10. Sınıflar dönem birincimiz  Begüm PALACI, 11. Sınıf dönem birincimiz Saba Belkıs DURGUN , 12. Sınıf dönem birincimiz Beyza Sıla VAROL olmuştur.

Öğrenciler karnelerini sınıf öğretmenlerinden almak için sınıflarına gittiler. Öğrencilerimize bundan sonraki eğitim ve öğretim hayatlarında başarılar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir