2017-2018 Eğitim ve Öğretim Yılı Birinci Dönem Sona Erdi, Öğrenciler Karnelerini Aldılar,,,

Dora sağlık meslek liseleri cevizli kampüsü olarak 2017-2018 eğitim ve öğretim yılı birinci dönem sonuna geldik. Öğrencilerimiz bu dönem karnelerini aldılar.

Törenimiz ilk olarak İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Türk dili ve edebiyatı öğretmenimiz Öznur Onat’ın sunumuyla başlayan tören, okul müdürümüz Ali Haydar Baytekin’in konuşmasıyla devam etti. Öğrenciler öğretmenlerini verdikleri emeklerinden dolayı teşekkür etmek için alkış yağmuruna tuttular. Matematik öğretmenlerimizden Rabia Oğuz ve meslek öğretmenlerimizden Esra Gizem Yazar onur belgesi alan öğrencilere belgelerini dağıttılar. Dönem birincilerimize sınıf öğretmenleri ve okul müdürümüz plaketlerini verdiler.9 sınıflar dönem birincimiz Miraç İlman’a sınıf öğretmeni Havva Güngör; 10. Sınıflar dönem birincimiz Saba Belkıs Durgun okul müdürümüz Ali Haydar Baytekin’den;  11. Sınıf dönem birincimiz Beyza Sıla Varol sınıf öğretmeni Feride Güvençten;  12. Sınıf dönem birincimiz Elif Kement matematik öğretmeni  Ragıp Cömertten plaketini ve hediyesini aldı.

Öğrenciler karnelerini sınıf öğretmenlerinden almak için sınıflarına gittiler. Öğrencilerimize bundan sonraki eğitim ve öğretim hayatlarında başarılar dileriz.

.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir