2017 – 2018 Eğitim ve Öğretim Yılı Mezuniyet Törenimiz

Dora Sağlık Meslek Liseleri Cevizli Kampüsü mezuniyet törenimiz bu yılda Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezinde yapıldı. Öğrencilerimizin heyecanla beklediği bu günler son buldu. Velilerimizin de katılımıyla gerçekleşen bu törende öğrencilerimiz belgelerini ve plaketlerini aldılar.

Okulumuzun İngilizce öğretmenlerinden Meltem Öksüz’ün sunuculuğunu yaptığı törende bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı.

Okul müdürümüz Ali Haydar Baytekin’in yaptığı konuşmada öğrencilerin lise hayatlarının değerlendirmesini yaptı ve bundan sonraki hayatlarında iyi dilek ve temennilerinde bulundu. Dört yıl boyunca takdir belgesi alan öğrencilerimiz; Yağmur Doğan, Merve Nur Şavluk, Elif Kement, Mertcan Okan, Dilara Kaya, Dilara Ruhi’ye üstün başarı belgelerini takdim etti.

Her yıl olduğu gibi bu yılda velilerimizden Tunahan Yıldız tüm veliler adına konuşmasını yaptı.

  1. sınıf öğrencilerimizden Gamze Karahancı arkadaşlarına, velilerimize şarkı söyledi ve öğretmenlerimizde eşlik ettiler.

Okulumuz öğrencilerinden Muratcan Varol kemençesiyle ve Gökay Sesli tulum çalarak konuklarımıza Karadeniz yöresinden türküler söylediler.

Öğrencilerin sınıftaki halleri ile ilgili hazırlanan tiyatro gösterisine öğretmenlerimiz ve okul müdür , müdür yardımcımızın katılımı öğrencilere ve velilerimize sürpriz yaptılar

  1. sınıf öğrencilerimizden Barış Çelik ve 10. Sınıf öğrencilerimizden Mert Can Tekin söyledikleri rap şarkısı ile tüm konuklarımıza coşturdular. Mezun olacak öğrencilerimiz için hazırlanan slayt gösterisi ile tüm konuklarımız 4 yılın özetini ve mezuniyet sürecini izlediler.

Okulumuz birincisi Ayşe Naz Turan ödülünü okul müdürümüz Ali Haydar Baytekin takdim etti ve yaş kütüğe ismini okulumuz matematik öğretmenlerinden Ragıp Cömert ile çaktı.

Okulumuz ikincisi Elif Özkanlı’ya ödülünü okulumuzun genel koordinatörü Serpil Yücel Öztürk takdim etti.

Okulumuz üçüncüsü Dilara Ruhi’ye ödülünü okulumuz müdür yardımcısı Serkan Temel ödülünü takdim etti.

Tüm öğrencilerimize plaketlerini hem öğretmenleri hem de önceki yıllardaki onlara emek veren öğretmenleri  takdim ettiler.

Programın sonunda ise okul müdür yardımcımız Serkan Temel öğrencilere ve konuklarımıza sürpriz yaparak beatbox gösterisi yaptı. Öğrencilerimiz keplerini atarak mezun oldular.

Öğrencilere bundan sonraki eğitim öğretim ve iş hayatlarında başarılar dileriz. Katılan tüm konuklarımıza bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir