2017-2018 Eğitim ve Öğretim Yılı Karne Heyecanı Sona Erdi

Dora Sağlık Meslek Liseleri Cevizli kampüsümüzde 2017-2018 eğitim ve öğretim yılı son buldu. Okulumuzun yıl sonu töreni Türk dili ve edebiyatı öğretmenlerimizden Havva Güngör sunumu ile gerçekleşti.

Törenimiz İstiklal Marşının okuması ile başladı. Okul müdürümüz Ali Haydar Baytekin’in yaptığı konuşma ile devam etti. Yılın değerlendirmesini yapan okul müdürümüz öğrencilere yaz tatilini iyi değerlendirmelerini söyledi.

Okulumuzda her dönem olduğu gibi bu dönemde de dönem birincilerimize plaket verildi. 9. Sınıflar dönem birincimiz Miraç İlman, 10.sınıflar dönem birincimiz Saba Belkıs Durgun , 11. sınıflar dönem birincimiz Beyza Sıla Varol oldu. Öğrenciler plaketlerini öğretmenlerinin ellerinden aldılar.

Okulumuzdaki spor müsabakalarının birincileri de unutulmadı. Futbol müsabakaları birincisi 11D, voleybol müsabakaları birincisi 11D ve tenis turnuvaları birincisi ise Tahir Tosun  oldu.

Onur belgesi alan öğrencilerimiz unutulmadı. Belgelerini meslek öğretmenlerimizden Esra Gizem Yazar ve matematik öğretmenlerimizden Rabia Oğuz’un elinden aldılar.

Öğrenciler karnelerini almak üzere sınıflara dağıldılar.

Öğrencilerimizle bir dahaki dönemde görüşmek üzere vedalaştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir